../
KHK MÜHENDİSLİK BÜROSU
Mekanik tesisat projeleri, müşavirlik, kontrollük ve taahhüt hizmetleri konularında faaliyet göstermektedir. Firmamız piyasada 35 yıllık tecrübesi olan makine mühendisi Kubilay KANBER ve Hayati KAYA tarafından 2012 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar geçen süre içinde yurtiçi ve yurtdışı birçok otel, konut, hastane, AVM, Spor Kompleksi, Fabrika, olimpik havuz projelerini mimari gruplar ile koordineli çalışarak sorunsuz bir şekilde tamamlamıştır.
Mekanik tesisat sistemlerinde enerji tasarrufunun öncelikli olarak sağlanabilmesi amacıyla, projelendirme aşamalarında, yerel ve uluslararası standartlar ile yeşil bina konseptine uygun olarak tasarım yapmaktadır. Tüm uygulamalarımızda hızlı ve titiz bir şantiye kurulumu uygulama sürecinin sürekli denetlendiği bir uygulama yönetimi işlerimizi zamanında ve sorunsuz teslim etmek ilkemizdir.
MİSYON
KHK Mühendislik, mekanik proje ve danışmanlık konularında işveren memnuniyetini ön planda tutarak, bilgi ve üstün teknoloji ile kaliteli hizmet sunmayı temel ilke edinerek mükemmel bir projenin ortaya çıkmasını sağlar.
HEDEFLERİMİZ
KHK Mühendislik, kuruluşundan günümüze kadar yazılım, donanım ve teknik kadro bazında kendini devamlı geliştirerek günümüzdeki kalitesine ulaşmıştır. Ancak bunu yeterli görmeyerek kendini geliştirmeye devam etmektedir. KHK Mühendislik bu doğrultuda yurt içi ve yurt dışında prestijli projelere imza atmaktadır. Dizayn ettiği projelerde ana ilke olarak teknolojisi yüksek ilk yatırım maliyeti düşük, işletme ve bakım masrafları düşük sistemleri tercih etmektedir. KHK Mühendislik'in sektördeki görevi daima en ekonomik, en güvenilir, en modern, en hızlı ve en iyi hizmeti sunmaktır.
Saygılarımızla...